Ucuz Elektrik ve Telekom Hizmetleri Bayiliği Bayilik & Şirket Satışı

Hizmet > Bayilik & Şirket Satışı

İlan Detayları
İlan No 468385635

Ucuz Elektrik ve Telekom Hizmetleri Bayiliği

990 TL
İstanbul / Bahçelievler / Şirinevler / ŞİRİNEVLER MAH.
İlan Tarihi
 10 Nisan 2015
Hizmet
 Enerji Elektrik ve Telekom
Şirket/Ünvan
 FTN
Önceki İlan
Sonraki İlan
İletişim Bilgileri
Meltem SARI
Üyelik Tarihi 09 Nisan 2015
Sabit
850 302-63-12

Sabit(İş)
212 552-03-86

GSM
532 318-12-76
Diğer İlanları
+ Favorilerime Ekle
Mesaj Gönder
İlanı Yazdır
İlan ile ilgili şikayetim var
Paylaş
İlan Açıklaması

Türkiye genelinde hizmet verebilecek alt yapıya sahip kurumsal firmalar ile iş ortaklığı ve çözüm ortaklığı anlaşması imzalayarak tüketime dayalı her türlü ürün ve hizmetlerin (Elektrik, Doğalgaz, Sabit Telefon, İnternet, Gıda, Giyim, Petrol (yakıt) Turizm vb.) tüketiciler açısından daha ucuz ve avantajlı kullanılmasına, çözüm ortağı firmalar açısından müşteri portföylerinin arttırılmasına aracı olup çözüm projeleri sağlayan bir danışmanlık ve organizasyon şirketiyiz.


FAALİYET KONUMUZ

Finans uzmanları tarafından geleceğin sektörü olarak açıklanan ENERJİ sektöründe yatırım ve faaliyetlerimizi sürdürerek sektörün en güçlü ve kurumsal firmalarından birisi olma yolunda 23 Haziran 2013 tarihinden beri Türkiye genelinde çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. 01 Şubat 2015 tarihi itibariyle en düşük fiyat garantisi ile sabit telefon ve internet hizmetlerimizde faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Kuruluş amacımız faturalandırılan tüm hizmetlerin bizi tercih eden tüketicilere piyasadaki en uygun fiyata sağlanmasıdır.


Kurumsal kimliğimiz, deneyimli uzman kadromuz ve %100 memnun müşteri odaklı vizyonumuz ile ucuz elektrik, en düşük sabit telefon ve internet hizmetlerini tüketiciler ile buluşturarak milletimizin bir yandan tasarruf etmelerini sağlayıp bir yandan da sağladığımız ve bundan sonra sağlayacağımız tüm hizmetlerin tanıtımını yaparak gelir ve kazanç elde etmek isteyen girişimcilere iş imkanı sunup ülkemize ve milletimize istihdamda sağlamaktayız.


Sizde FTN'in Franchise Bayiliğini alarak ucuz elektrik, ucuz telefon ve ucuz internet hizmetlerini çevrenizdekilerle tanıştırıp geleceğin sektörü olan bu büyük pazarda %50 kar ortağımız olun.

1206 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.